Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

9 Aralık 2014 Salı

İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) 130. Geleneksel Balık Günü        İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği ve İTÜ Denizcilik Fakültesi işbirliği ile düzenlenen 130. Geleneksel Balık Günü, denizcilik sektörü temsilcilerinin, mezunların ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

        İTÜ Denizcilik Fakültesi, 40, 50 ve 60. Yıl mezunlarının da katılımıyla 130. Geleneksel Balık Günü Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin Boru Trampet Töreni ile başladı. Ardından okul kulüplerinin standlarını sunması ve Balık Günü Programı ile devam etti.        Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ve hayatını kaybeden denizciler adına saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını İTÜ Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nil Güler yaptı. İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunlar Derneği (İTÜ DEFAMED) Yönetim Kurulu Başkanı Kaptan Baybora Yıldırım ve  mezunlar adına kürsüye gelen 40. Yıl Mezunu Erkan Dereli'nin konuşmasıyla devam eden program, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Kaptan Özkan Poyraz'ın konuşması ile sona erdi.


    
      


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder