Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

19 Mart 2015 Perşembe

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİNDE KARİYER PLANLAMA SEMİNERLERİ KAPTAN MEHMET ALTUN (YDO’93) KATILIMI İLE BAŞLADI

İTÜ Denizcilik Fakültesinde Kariyer planlama seminerleri, ,  Kaptan Mehmet ALTUN ‘un katılımı ile başladı. Öğrencilere teknik ve ticari gemi işletmeciliği hakkında geniş bilgiler Sn. ALTUN tarafından detaylı olarak anlatıldı.

Konuşmasına genel tanımlar ile başlayan Sn.ALTUN, istatiski veriler ile destekledi.Gemi işletmeciliği hakkında işletme firması , bayrak devleti ve uluslararası sözleşmede  olması gereken belge ve izinler ile ilgili detaylı bilgi verdi.


Konferansı ülkemizdeki teknik ve ticari gemi işletmeciliği örnekleri ile tamamlayan Sn. ALTUN, öğrencilerin teşekkürlerini sunması ile konuşmasını sonlandırdı.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder