Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

27 Mart 2015 Cuma

SEKTÖR GÜNLERİ BAŞLIYOR…

İTÜ DF Kariyer Kulübü olarak her dönem düzenlediğimiz Kariyer Günlerinin Bahar döneni konseptini değiştirerek Sektör Günleri yapma kararı aldık.Sektör Günlerini düzenleme amacımız yurtiçinde ve yurtdışında var olan denizcilikle ilgili kurumları, kuruluşları,dernekleri ve vakıfları okul öğrencileri ile buluşturmak, onların ufuklarını genişletmek ve onların meraklarını gidermektir.


Okulumuzda bu yıl ilk defa düzenlenece Sektör Günleri 31 Mart Salı günü Türk P&I  ile başlayacak ve 16 Nisan Perşembe günü MSC’nin katılımıyla son bulacak. Sektörün önde gelen şirketleri ve kurumları ile öğrencileri buluşturan bu organizasyonda, hem öğrencilerin soruları yanıt bulacak hem de birçok öğrenci staj için şirketlerle konuşma fırsatı yakalayacak.

Katılımcı şirketler aşağıdaki gibidir: 

31 Mart Salı                            Türk P&I
1 Nisan Çarşamba                   Uz Makine
2 Nisan Perşembe                   Türk Loydu
6 Nisan Pazartesi                    Gemi Brokerları Derneği
7 Nisan Salı                             Barbaros Denizciler Derneği
8 Nisan Çarşamba                   CAT
9 Nisan Perşembe                   Maersk Line
10 Nisan Cuma                       Polaris Denizcilik
16 Nisan Perşembe                 MSC

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder