Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

31 Mart 2015 Salı

SEKTÖR GÜNLERİNİN İLK KONUĞU TÜRK P&I’I OLDU

   Türk P&I’ı kurucu genel müdürü Ufuk Teker, İ.T.Ü. Kariyer Kulübü tarafından organize edilen Sektör Günlerinin ilk konuğu olarak İ.T.Ü. Denizcilik Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldi.


   TürkP&I’ının kuruluş amacından ve yaptığı faaliyetlerden bahseden sayın Teker deniz hayatında ve öğrenim hayatında dikkat etmeleri gereken hususlardan bahsederken deneyimlerini öğrenciler ile paylaştı.

   
   Öğrencilere kısaca Türk P&I’ı tanıtan ve şireket faaliyetleri hakkında bilgiler veren Ufuk Teker, P&I kuralları ve konvensiyonel şartlardan bahsetti.Öğrencilere eğitim ve iş hayatı hakkında tavsiyelerde de bulunan Teker, yabancı dil bilmenin denizciler için son derece önem arz ettiğini belirtirken İngilizce dışında bir yabancı dil daha öğrenmenin daha faydalı olacağını ifade etti. 


     
    Konferansın sonunda öğrencilerin sorularını  içtenlikle cevaplandıran Sayın Teker’e plaket takdim edilmesinin ardından toplu fotoğrafla konferansa son verildi.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder