Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

6 Nisan 2015 Pazartesi

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ SEKTÖR GÜNLERİ KAPSAMINDA GEMİ BROKERLERİ DERNEĞİ’Nİ AĞIRLADI

Gemi Brokerleri Derneği’ni temsilen Sn. Ufuk ÇETİNER,  Sn. Semih DİNÇEL ve Sn Aziz ERTAN katıldılar. İ.T.Ü. Kariyer Kulübü tarafından organize edilen Sektör Günlerinin konuğu olarak  İ.T.Ü. Denizcilik Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldiler.

Gemi Brokerleri Derneğinin kuruluşundan, misyonundan ve faaliyetlerinden bahseden dernek yetkileleri Gemi Brokerliği hakkında detyalı bilgiler verdiler.


Denizciliği sadece deniz hayatı olarak görmenin doğru olmadığını, bunun yanında karadaki faaliyetlerin de önemini vurguladılar. Konuşmalarına  Brokerlik eğitiminin önemine ve mesleki tecrübelerin de brokerlik üzerindeki etkilerine yer vererek devam ettiler.


 Konferansta gemi brokerleğinin uluslarası platformda nasıl başarıya ulaşacağından bahseden dernek yetkilileri öğrencilerin sorularını yanıtlayarak konuşmalarını sonlandırdılar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder