Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

16 Nisan 2015 Perşembe

İTÜ DF KARİYER KULÜBÜ SEKTÖR GÜNLERİ BÜNYESİNDE BUGÜN MSC’ Yİ AĞIRLADI

      Sektör Günleri’nin bugünki konuğu MSC oldu. MSC’ yi temsilen konferansa, İnsan Kaynakları Müdürü Serap TOSUN, Resmi İlişkiler Koordinatörü - Liman Acente Hizmetleri Müdürü, Savaş ERCAN, Gebze Şube Müdürü Altay GÖKTEPE katıldı.
     Sn.TORUN konuşmasına MSC’nin kurulumu,limanlarını ve Medlog TÜRKİYE’yi anlatarak başladı.MSC’nin filo ödülleri ,ticari iş süreçleri ile personel alımında dikkat edilen unsurlardan bahsederek konuşmasını sürdürdü.Devamında İTÜ DF’97 mezunu Savaş KAPTAN, sektördeki tecrübelerine dayanarak kariyer planlamalarından ve MSC bünyesinde bulunan Zabitan ve Gemi Adamı açığından bahsetti.Ardından,Sn.GÖKTEPE, öğrencilerin soruları üzerine bayan personele bakış açısı ve filo planlaması hakkında açıklamalarda bulundu.Konferansın bitiminde şirket yetkilileri, Kariyer Kulübü üyelerinin teşekkür niteliğinde sundukları plaketi kabul ederek okuldan ayrıldılar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder