Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

9 Nisan 2015 Perşembe

SEKTÖR GÜNLERİNDE BUGÜN İTÜ KARİYER KULÜBÜ MAERSK LİNE’I AĞIRLADI

Maersk Line Türkiye iletişim ve pazarlama müdürü Metin Sami Evren, İ.T.Ü. Kariyer Kulübü tarafından organize edilen Sektör Günlerinin konuğu olarak İ.T.Ü. Denizcilik Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Uluslar arası düzeyde üne sahip olan Maersk Firmasının yaptığı faaliyetlerden bahseden sayın Evren deniz hayatında ve öğrenim hayatında dikkat etmeleri gereken hususlardan bahsederken deneyimlerini öğrenciler ile paylaştı.


 Öğrencilere Maersk şirketini tanıtan ve şirket faaliyetleri hakkında bilgiler veren Sami Evren, dünya denizciliği ve bu bağlamda sektörün ne yönde ilerlediğiyle ilgili öğrencileri bilgilendirdi.Günümüz denizciliğinde zamanla konteyner gemilerinin öneminin arttığını ve bunun kuvvetle muhtemel bu şekilde devam edeceğinden bu gidişatla ilgili Maersk şirketinin politikalarından bahsetti.
Konferansın sonunda öğrencilerin sorularını  içtenlikle cevaplandıran Sayın Evren’e plaket takdim edilmesinin ardından toplu fotoğrafla konferansa son verildi. 

  


   
   
     
    

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder