Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

10 Nisan 2015 Cuma

SEKTÖR GÜNLERİNİN BU HAFTAKİ SON KONUĞU POLARİS DENİZCİLİK OLDU

     İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü bünyesinde düzenlenen Sektör Günlerine Polaris Denizciliği temsilen Cem VAROL, Serdar ÖZKAN ve Selim Fuat KİPER katıldılar.       Konferansa kendilerini tanıttıktan sonra, Cem VAROL şirket politikaları ve bunun yanı sıra öğrencilerin staj sorunları hakkında öğrencileri aydınlatarak söze başladı. Ardından samimi bir şekilde devam eden konferansta Sayın VAROL öğrencilere gemilerindeki imkanlardan, şirketin politikasının sadece gemi işletmek değil bunun yanı sıra farklı sektörlerde de önemli rol oynadıklarından bahsetti.
    Ardından konferansa öğrencilerin sorularıyla devam eden Selim Fuat KİPER ve Serdar ÖZKAN öğrencilere süvari veya çarkcıbaşı olmadan mesleği bırakmamalarını, aksi durumda mesleğin ileriki yıllarında zorluk yaşayabileceklerini belirtti .


     Öğrencilerin şirketin işlettiği gemiler hakkında merak ettiği soruları sormasıyla, bu konu hakkında geniş bilgiler veren Serdar ÖZKAN ve S.Fuat KİPER, sahibi ve işlettiği gemilerin donanımlarından, taşıdığı yüklerden, işletme politikalarından, karadaki iş sahalarından bahsederek öğrencileri aydınlattı.
     Kariyer Kulübü başkanının şirket yetkililerine plaket takdim etmesinden sonra toplu fotoğraf çekimiyle konferans son buldu.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder