Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

8 Nisan 2015 Çarşamba

SEKTÖR GÜNLERİ’NİN BUGÜNKÜ KONUĞU CAT PROPULSION OLDUİTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü, Sektör Günleri bünyesinde bugün, CAT Propulsion ’ı ağırladı.Şirketi temsilen, Taner GÜNDOĞDU, Eda KARAKAŞ ve Çağrı AKSİN katılımda bulundular.
Sn.KARAKAŞ’ın şirketi tanıtımıyla başlayan konferans, CAT’in Türkiye’deki çalışmalarının anlatılmasıyla devam etti.Sn.GÜNDOĞDU öğrencilere Conventional Propulsion ile CPP yapım aşamaları ve kullanımları hakkında detaylı anlatımda bulundu.

Öğrencilerin sorularını cevaplayarak konferansı sonlandıran şirket yetkililerini, öğrenciler plaket sunarak uğurladılar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder