Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

30 Nisan 2015 Perşembe

İTÜ DF KARİYER KULÜBÜ SEKTÖR GÜNLERİ BÜNYESİNDE T.C SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI VE TASNEEF CLAS'I AĞIRLADI      Sektör Günleri kapsamında İ.T.Ü. Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü bugün T.C. Sahil Güvenlik Komutanlığını ve Tasneef  Clas kuruluşunu temsilen İTÜ DF  2001 Makine bölümü mezunu Ömür ŞAHİNOĞULU'nu ağırladı.Öğrencilerin kariyer yolunda ilerlemelerine ışık tutan T.C Shil Güvenlik Komutanlığı yetkilileri söyleşiye önce kendilerini tanıtarak başladı, kurumun hedefleri ve görevleri hakkında bilgi vererek deniz sahasında yürütülen yurt içi ve yurt dışı çalışmalarından bahsetti. Söyleşi katılımcılara çiçek taktiminin ardından toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.
Günün devamında konferansta, Sn.ŞAHİNOĞLU sözlerine geçmiş yıllardaki tecrübelerinden yararlanarak açıklamalarla başladı ve clas kuruluşları ile ilgili detaylı anlatımda bulundu. Öğrencilerin sorularını yanıtlayarak konferansı sonlandıran Ömür ŞAHİNOĞLU, çiçek taktimi ve toplu fotoğraf çekimi ardından okulumuzdan ayrıldı

 
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder