Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

30 Kasım 2015 Pazartesi

20. GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ KONUĞU TGM DENİZCİLİK OLDU

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından bu yıl 20.si düzenlenen Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında bugünün misafiri TGM DENİZCİLİK oldu.
TGM DENİZCİLİK'İ temsilen Yavuz  BÜYÜKYÜKSEL (Filo Müdürü) Ahmet Onur ERKUŞ (Personal Müdürü) katıldı.Konferansa TGM DENİZCİLİK' i tanıtarak başlayan şirket yetkilileri, sahip oldukları gemiler hakkında öğrencilere bilgi vererek konferansa giriş yaptılar.Gemilerdeki zabitlerin kontrat süreleri ve stajyer ve zabit alımındaki şirket politikasına anlattı.
Sayın BÜYÜKYÜKSEL TGM DENİZİCİLİK'in Türk denizciliği ve ülke ekonomisinin gelişimine sağladığı katkılar hakkında bilgi vermesinin ardından konferans soru cevap ile sonlandı.

Verilen kokteylin ardından Kariyer Kulübün'de ağırlanan TGM Denizcilik yetkililerin anı defterini doldurduktan sonra okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandı.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder