Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

17 Kasım 2015 Salı

20. Geleneksel Kariyer Günleri'nin Bugünkü Konuğu Arkas

 
   20. Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında konferansın bugünkü konuğu Arkas Denizcilik oldu.Arkas Denizcilik'i temsilen Personel Müdürü Ferit Gökdeniz, Personel Müdür Yardımcısı Recai Bayramoğlu, Eğitim Departmanı Yöneticisi Hamit Naci Özyazıcı katıldı.

   

  Konferans, Arkas Denizcilik tarafından hazırlanan kısa film gösterimiyle başladı. Konferans, Sn. Ferit Gökdeniz'in şirket politikası hakkında verdiği bilgilerle devam etti. Arkas Denizcilik'in sahip olduğu filo hakkında verilen bilgilerden sonra zabit ve stajyer alımı hakkında bilgiler verildi. Şirket bünyesine giren personelin kariyer planlaması hakkında verilen bilgilerden sonra konferans öğrencilerin ve şirket yetkililerinin de katılımıyla soru cevap eşliğinde kokteyl alanında devam etti.


  Kokteyl sonrası Dekanlık ve Kariyer Kulübünde yapılan stajyer mülakatının ardından öğrenciler, şirket yetkililerini okuldan uğurladılar.
 Hiç yorum yok:

Yorum Gönder