Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

20 Kasım 2015 Cuma

İstanbul Teknik Üniversitesi Kariyer Kulübü Tarafından Bu Yıl 20.si Düzenlenen Kariyer Günlerinin Bugünkü Konuğu Şener Denizcilik

Şener Petrol Denizcilik ilk olarak 1979 yılında bir petrol firması olarak kuruldu. Denizcilik hayatına ise 1984 yılında ilk gemisini alarak girdi.


Şirketi temsilen Personel Müdürü Mert Gerçin ve okulumuz mezunu Melisa Özen katıldı.Şirketin tanıtım konuşmasıyla başlayan konferans slayt gösterimi ve şirket hakkında detaylı bilgilerin verilmesiyle devam etti. Gemilerinin sefer bölgeleri ve staj hakkında kısa bilgiler verilen konferansta özellikle personel devamlılığı konusu üzerinde duruldu. Organizasyonun ilk bölümü soru cevap bölümüyle sona erdi.Konferansın ardından samimi bir ortamda gerçekleştirilen kokteyl ile öğrenciler, şirket yetkilileri ile daha yakından iletişim kurma şansı yakaladılar.


Organizasyonun bitiminde Kariyer Kulübü'nde imzalanan hatıra defteri sonrası şirketin bu sene alacağı stajyerler için dekanlık binasında mülakat gerçekleştirildi. Mülakatın ardından şirket yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandı.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder