Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

16 Kasım 2015 Pazartesi

İTÜ'de 20. Geleneksel Kariyer Günleri'nin ilk konuğu Beşiktaş Denizcilik

    İTÜ Denizcilik Fakültesi 20. Geleneksel Kariyer Günleri'nin ilk konuğu Beşiktaş Denizcilik oldu. Programa Beşiktaş Denizcilik adına İnsan Kaynakları Müdürü Niyazi Kocabey, Filo Müdürü Adil Özkan katıldı.
20. Geleneksel Kariyer Günleri Beşiktaş Denizcilik'in katılımıyla başladı. Beşiktaş Denizcilik adına İnsan Kaynakları Müdürü Niyazi Kocabey, Filo Müdürü Adil Özkan ve İnsan Kaynakları Müdürü Yardımcısı Cansu Erdoğan katıldı.
Öğrenciler tarafından büyük ilgi gösterilen konferansta, insan kaynakları müdürü Niyazi Kocabey konferansa Beşiktaş Denizcilik'i tanıtarak başladı. Gemilerin özellikleri, çalışanların durumu ve stajyer politikası hakkında bilgi verilerek devam eden konferansta özellikle çalışanların deniz hayatında uzun süre çalışması gerektiği üzerinde duruldu. Sn. Özkan ve Sn. Kocabey denizde çalışma süresinin bir kaç yılla sınırlandırılmaması gerektiğini vurguladılar. Soru cevap bölümü ile devam eden konferans Beşiktaş Denizcilik'in bu seneki stajyer kadrosunu açıklamasıyla sona erdi.
Konferansın ardından kokteyle katılan öğrenciler, şirket yetkilileriyle bire bir görüşerek Beşiktaş Denizcilik hakkında daha fazla bilgiye sahip oldular. Kokteylin ardından Beşiktaş Denizcilik yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandılar.
itu-003.jpg
itu1-003.jpg
itu2-003.jpg
itu3-003.jpg
itu3-004.jpg

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder