Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

18 Kasım 2015 Çarşamba

İTÜ Denizcilik Fakültesi 20. Geleneksel Kariyer Günleri Zenith Gemi İşletmeciliğinin katılımıyla devam etti


   Bu yıl 20. si gerçekleştirilen Kariyer Günleri kapsamında okulumuzun bugünkü konuğu Zenith Gemi İşletmeciliği oldu. Zenith Gemi İşletmeciliğini temsilen Personel Müdürü Barış Ziya KAYA ve Gürol ZORER katıldı.

  200 üzerinde gemisi olan İtalyan tanker firması Scorpio'nun bir nevi Türkiye ofisi olduğunu belirten Sn. Barış Ziya KAYA, Scorpio şirketinin gemilerini işlettiklerini söyledi. Denizcilik sektörüne 3 gemi ile başlayan Zenith Gemi İşletmeciliğinin günümüzde aktif olarak 21 gemi işlettiği bilgisi verildi. Şirket hakkında verilen genel bilgilerin ardından stajyer alımı konusunda açıklama yapıldı. Sadece uzun değil kısa staj imkanı da bulunduğunu anlatan şirket yetkilileri konferansı gemi içerisindeki olanakları anlatarak noktaladı. Konferansın ardından soru cevap bölümü ile konferans son buldu.

  Konferans bitiminde öğrenciler, şirket yetkilileriyle beraber kokteyl alanına giriş yaptılar. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen kokteylde öğrenciler, yetkililerle karşılıklı sohbet havasında geçen bir görüşme gerçekleştirdiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder