Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

27 Kasım 2015 Cuma

İTÜ Denizcilik Fakültesi 20. Geleneksel Kariyer Günleri AYDIN DENİZ İŞLETMECİLİĞİ A.Ş.'nin katılımı ile devam etti

          Konferansa şirketi temsilen Sn. Burak ALKOÇ, Sn. Özge ATAMAN ve Sn. Atılım EREN katıldı.           Turgut Aydın Holding bünyesinde 2010 yılında kurulan Aydın Denizcilik A.Ş. yetkilileri konferansa kendilerini ve şirketlerini tanıtarak başladılar. Mevcut 2 gemilerinin yanına ilerleyen yıllarda 5 dökme,5 konteyner,5 tanker olmak üzere 15 gemiyi daha bünyelerine katmak istediklerini belirtiler.
           
           Turgut Aydın Holding bünyesinde bulunmalarının büyük bir avantaj olduğunu belirten Sn.Burak ALKOÇ denizcilik dışında bir çok alanda boy gösteren holdingin denizcilik yatırımlarına devam edeceğini belirtti.


          Sunumlarını soru-cevap ile tamamlayan şirket yetkilileri  ardından Kariyer Kulübü’nün organize ettiği kokteyle katıldılar. Kokteyl sırasında fakülte öğrencileri merak ettikleri sorulara daha samimi bir ortam içerisinde cevap buldular. Bu organizasyon için Kariyer Kulübü’ne teşekkür eden temsilciler okuldan ayrılırken öğrenciler tarafından uğurlandılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder