Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

10 Kasım 2015 Salı

İTÜ Denizcilik Fakültesi Atatürk'ü Anma ve Atatürk Haftası

 Ne Mutlu Türküm Diyene! 


    Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 77. yılında İTÜ Denizcilik Fakültesi olarak sevgi,saygı ve şükranla anma töreni gerçekleştirildi. Anma törenimiz bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımız ile başladı.


    İstiklal Marşı'nın ardından okulumuzun saygıdeğer Öğretim Görevlisi Fahrettin KÜÇÜKŞAHİN' in konuşmasıyla devam etti. Daha sonrasında okulumuz Genel Zabiti Baturay ÖZDEMİR kürsüye çıktı. Program Şenay YÜZSEVEN ve Öğr.Gör.Dr. Muhsin KADIOĞLU' nun konuşmasıyla devam etti. Anma Törenimiz okulumuz tarafından gerçekleştirilen Anıtkabir fotoğraflarını içeren slayt gösterimiyle sona erdi.


   
     


    Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
                                                                                                           Mustafa Kemal ATATÜRKHiç yorum yok:

Yorum Gönder