Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

1 Aralık 2015 Salı

20. Geleneksel Kariyer Günlerinin Son Konuğu İnce Denizcilik Oldu

   İlk gününden son gününe denizcilik sektörünün önde gelen firmalarının ağırlandığı 20. Geleneksel Kariyer Günleri'nin son konuğu İnce Denizcilik oldu. İnce Denizcilik'i temsilen konferansa Teknik Müdür Yaşar Canca, İnsan Kaynakları bölümünden Şeyma Sezgin ve Oğuz Temir katıldı.

   Şirket tanıtımıyla başlayan konferans, şirket hakkında verilen temel bilgilerle devam etti. Filoyu büyütme hedefi hakkında konuşan şirket yetkilileri özellikle Türk Bayraklı gemilerinin önemine vurgu yaptılar. Türk Denizciliği'nin gelişimi hakkında konuşan Sn. Yaşar Canca, stajyer alımı ve gemideki sosyal imkanlardan söz etti. Konferans son olarak yapılan soru cevap bölümüyle sona erdi.
   Konferansın ardından düzenlenen kokteylde şirket yetkilileriyle daha samimi bir ortamda bilgi paylaşımı gerçekleştirildi.
    Kokteylin ardından Kariyer Kulübün'de ağırlanan şirket, son olarak okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder