Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

25 Mart 2016 Cuma

KARİYER ve SEKTÖR GÜNLERİNİN BÜGÜNKÜ KONUĞU BEYAZ DENİZCİLİK OLDU


      
         Beyaz Denizcilik İşletmeciliğinden Sn. Yüksel GÖKÇEOĞLU, Sn. Semih KARAMAN,  Sn. Tolga TEKİN ve Sn. Derya HOŞCAN İ.T.Ü. Kariyer Kulübü tarafından organize edilen Sektör Günlerinin ikinci konuğu olarak Denizcilik Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldi.

          Konferansa şirket tanıtımı ve denizcilik sektörü hakkında bilgiler vererek başlayan şirket yetkilileri Türkiye'deki dökme yük taşımacılığı ile ilgili bilgi verdi. Aynı zamanda şirketin personel alımı , çalışma prensipleri ve şirketin geleceği hakkında konuştular.


                                                            

        Şirketin personel alımında bayan-erkek ayrımı yapmadıklarını aynı zamanda çalışmaya istekli olan zabit adaylarına mümkün olduğu kadar yardımcı olmaya çalıştıklarını belirttiler. Konferans daha sonra soru cevap kısmıyla devam etti.


         Şirket yetkilileri öğrencilerden gelen soruları ayrıntılı bir şekilde cevapladı. Konferans öğrencilerle beraber hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder