Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

14 Nisan 2016 Perşembe

KARİYER ve SEKTÖR GÜNLERİNİN SON KONUĞU MSC OLDU

      Kariyer ve Sektör Günleri’nin son konuğu MSC oldu. MSC’yi temsilen konferansa Sn. İbrahim TOSUNOĞLU, Sn. Durmuş ÜNÜVAR ve Sn. Güzin BİLYAY katıldı.
              Şirket yetkilileri MSC’nin kurulumu, limanlarını ve Medlog TÜRKİYE’yi anlatarak başladı. Denizcilik sektöründe konteyner taşımacılığının önemini ve gelecekte daha da önemli hale geleceğini belirttiler. ASYA PORT ile liman ortaklığı süreci yürüttüklerinden bahsettiler.
         
      Konferans soru-cevap  kısmıyla devam etti. Şirket yetkilileri bayan zabit alımı ve zabit alımında dikkat edilen hususlar hakkında bilgi verdiler. Konferans hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder