Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

14 Kasım 2016 Pazartesi

İTÜ Denizcilik Fakültesi 21. Geleneksel Kariyer Günleri Beşiktaş Denizcilik'in Katılımıyla Devam Ediyor.

 21.’Sİ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR...

21. Geleneksel Kariyer Günleri Beşiktaş Denizcilik'in katılımıyla başladı. Beşiktaş Denizcilik adına İnsan Kaynakları Müdürü Niyazi Kocabey, H.S.E.Q. Enspektörü Kpt. Sadık Nazım Er katıldı.
Öğrenciler tarafından büyük ilgi gösterilen konferansta, insan kaynakları müdürü Niyazi Kocabey konferansa Beşiktaş Denizcilik'i tanıtarak başladı. Gemilerin özellikleri, çalışanların durumu ve stajyer politikası hakkında bilgi verilerek devam eden konferansta özellikle çalışanların deniz hayatında uzun süre çalışması gerektiği üzerinde duruldu. Sn. Er ve Sn. Kocabey denizde çalışma süresinin bir kaç yılla sınırlandırılmaması gerektiğini vurguladılar. Soru cevap bölümü ile son buldu.

Konferansın ardından kokteyle katılan öğrenciler, şirket yetkilileriyle bire bir görüşerek Beşiktaş Denizcilik hakkında daha fazla bilgiye sahip oldular. Kokteylin ardından Beşiktaş Denizcilik yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandılar.

                                          

                                          

                                          

                                                        


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder