Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

15 Kasım 2016 Salı

İTÜ Denizcilik Fakültesi 21. Geleneksel Kariyer Günleri YMN Tanker İşletmeciliği'nin Katılımıyla Devam Ediyor.

21.'Sİ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR...

21. Geleneksel kariyer günlerinin bugünkü konuğu YMN Tanker Deniz İşletmeciliği idi. YMN tankeri temsilen DPA & HSEQ Manager Bülent Alan , Operasyon Müdürü Efe Er ve 2nci Kaptan Erhan Ertan konferansa katıldı. Büyümeye devam eden ve stajyerlerine önem veren YMN Tanker İşletmeciliği’nin konferansına ilgi büyüktü.Konferans Bülent Alan’ın şirketi kısaca tanıtımıyla başladı ve Efe Er’in filo hakkında verdiği bilgilerle devam etti. Konferans deniz hayatına 2. kaptan olarak devam eden Erhan Ertan’ın gemi yaşamı ve YMN Tanker İşletmeciliği’ndeki  gemiler hakkında verdiği bilgilerle sürdü. Daha sonrasında interaktif bir biçimde öğrencilerle soru-cevap şeklinde konferansa devam edildi.Konferansın ardından kokteyle katılan öğrenciler YMN Tanker İşletmeciliği yetkilileri ile bire bir görüşerek şirket hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldular.

YMN Tanker İşletmeciliği yetkilileri Kariyer Kulübü’ne geçerek anı defterini doldurmalarının ardından öğrenciler tarafından uğurlandılar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder