Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

16 Kasım 2016 Çarşamba

İTÜ Denizcilik Fakültesi 21. Geleneksel Kariyer Günleri Koç Holding bünyesindeki DİTAŞ Denizcilik'in Katılımıyla Devam Ediyor.

21.'Sİ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR...

  21. Geleneksel Kariyer günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi KOÇ Holding bünyesindeki DİTAŞ Denizcilik'i ağırladı.

   Konferansa şirketi temsilen okulumuzun '99 yılı mezunu Deniz Personel Enspektörü Sn. Semih ÖNEY  katıldı.
   
                                       

    Konferansa hazırladığı slayt ile DİTAŞ Denizcilik'i tanıtarak giriş yapan Semih ÖNEY, şirketin genel politikasından bahsetti. Bir tanker firması olan DİTAŞ Denizcilik’in yönetim kararıyla her gemisine stajyer koymayı amaçladığını söyledi. Gemilerin hatları ve gemiler hakkında detaylı bilgi veren Sn. ÖNEY konuşması şirketin büyüme planları hakkında bilgi vererek devam etti ve tanker dışında başka bir tür gemi alımına sıcak bakmadıklarını belirtti.
                                  
                                       

                                       
   
    Konferansa öğrencilerimiz ve Sn.Öney arasında gerçekleşen soru-cevap bölümüyle son verilirken, hatıra fotoğrafı çektirilip kokteyl alanına geçildi. Kokteylin ardından şirketin bu sene alacağı stajyerler için okulumuz dekanlık binasında sözlü mülakat gerçekleştirildi.
    
     Bu organizasyon için Kariyer Kulübü’ne teşekkür eden Sn. ÖNEY okuldan ayrılırken öğrenciler tarafından uğurlandılar.
                                
                                       

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder