Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

21 Kasım 2016 Pazartesi

İTÜ Denizcilik Fakültesi 21. Geleneksel Kariyer Günleri İNCE Denizcilik'in Katılımıyla Devam Ediyor.

21.'Sİ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR...

21. Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi İnce Denizcilik'i ağırladı.İnce denizciliği temsilen konferansa DPA &Teknik Müdür Ahmet Yaşar CANCA , Güverte Enspektörü Gözde TURAN, İnsan Kaynakları Sorumlusu Oğuz TEMİR katıldı.


Şirket hakkında yapılan sunumla başlayan konferans Sn. Oğuz TEMİR'in şirketi tanıtımıyla devam etti. Sn. Yaşar CANCA stajyer alımındaki şirket politikası ve kriterlerinden söz etti ve filonun yakın tarihte büyüyeceğini söyledi. Ardından Güverte Enspektörü Gözde TURAN kendi deniz yaşamından örnek vererek gemilerdeki özellikle kadın çalışanların nelere dikkat etmesi gerektiğini ve gemi hayatını anlattı. Konferans son olarak yapılan soru cevap kısmıyla sona erdi.


Konferansın ardından düzenlenen kokteylde şirket yetkilileriyle öğrenciler samimi bir ortamda bilgi paylaşımında bulundular.


    Kokteylin ardından Kariyer Kulübün'de ağırlanan şirket, son olarak okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder