Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

24 Kasım 2016 Perşembe

İTÜ Denizcilik Fakültesi 21. Geleneksel Kariyer Günleri Eastern Pacific Shipping'in Katılımıyla Devam Ediyor.

21.'Sİ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR...

21.geleneksel kariyer günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi Eastern Pacific Shipping'i ağırladı. Eastern Pacific'i temsilen konferansa Sn. Duygu KARASU ve Gökhan BAĞIŞ katıldı.


Şirketin kuruluşu ve tarihi ile alakalı verilen bilgilerle başlayan konferans Sn. Duygu KARASU'nun şirket hedeflerini ve bu hedefler doğrultusunda atılan adımları anlatmasıyla devam etti. Filoları hakkında ufak bir tanıtımdan sonra Stajyer ve Zabitan politikası hakkında bilgi veren KARASU gemilerinde ''Junior officer'' sisteminin olduğunu ve personel seçiminde hiçbir şekilde milliyetçilik yapmadıklarından bahsetti.


Daha sonra soru cevap şeklinde devam eden konferansa öğrencilerin ilgisi büyüktü.
Konferansın ardından Kariyer Kulubu'ne geçerek hatıra defterini dolduran Eastern Pacific Shipping yetkilileri böyle güzel bir organizasyonda yer aldıkları için mutlu olduklarını dile getirerek okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandılar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder