Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

28 Kasım 2016 Pazartesi

İTÜ Denizcilik Fakültesi 21. Geleneksel Kariyer Günleri Düzgit Denizcilik'in Katılımıyla Devam Ediyor.

21.'Sİ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR...

21. Geleneksel kariyer günlerinin bugünkü konuğu Düzgit Denizcilik idi.Konferansa Düzgit Denizcilik'i temsilen Crew Manager Serhat Acar katıldı.Büyümeye devam eden ve stajyerlerine önem veren Düzgit Denizcilik'in konferansına ilgi büyüktü.

                                     

Konferans Serhat Acar’ın şirketi kısaca tanıtımıyla başladı ve filo hakkında verdiği bilgilerle devam etti.Serhat Acar stajyer alımı ve deniz hayatı hakkında kısaca bilgi verdikten sonra konferans öğrencilerinde katılımıyla soru cevap şeklinde devam etti.
Konferansın ardından kokteyle katılan öğrenciler Düzgit Denizcilik'in yetkilisi ile bire bir görüşerek şirket hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldular.Serhat Acar Kariyer Kulübü'nde yaptığı kısa bir sohbetin ardından okulumuzdan ayrıldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder