Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

30 Kasım 2016 Çarşamba

İTÜ Denizcilik Fakültesi 21. Geleneksel Kariyer Günleri YASA Denizcilik'in Katılımıyla Devam Ediyor.

21.'Sİ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR...

Başladığı günden bu yana büyük ilgi gören kariyer günleri YASA Denizcilik'in katılımıyla devam etti. Konferansa YASA Denizcilik'i temsilen Kaptan Muammer Bıçakçı, Kaptan Göktan Gökalp ve ISM enspektörü Didem Kabadayı katıldılar.


Şirket tanıtımı ve filodaki gemiler hakkında hazırlanan video ile başlayan konferans daha sonra soru cevap kısmıyla devam etti. Öğrencilerin ilgisinden çok memnun oldukları belirten Kaptan Muammer Bıçakçı öğrencilerin soruları cevapladı. Tanker ve dökme filoları hakkında geniş bilgiler veren Didem Kabadayı kendi stajyerliğinden başlayarak devam eden YASA kariyerini ve YASA'nın stajyer politikasını anlattı.Soru cevap kısmının ardından düzenlenen konferans için teşekkür eden YASA Denizcilik yetkilileri konferansın ardından kokteyl alanına geçerek öğrencilerin bire bir sorularını daha samimi bir ortamda yanıtladılar.


Kokteylin ardından Kariyer Kulübü'ne geçen şirket yetkilileri küçük bir sohbetten sonra hatıra defterini doldular. Düzenlenen kariyer günleri için bir kez daha teşekkür eden YASA Denizcilik yetkilileri öğrenciler tarafından uğurlandılar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder