Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

17 Kasım 2016 Perşembe

İTÜ Denizcilik Fakültesi 21. Geleneksel Kariyer Günleri BİLKA Denizcilik'in Katılımıyla Devam Ediyor.

21.'Sİ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR...

  21. Geleneksel Kariyer günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi BİLKA Denizcilik'i ağırladı.

  Konferansa şirketi temsilen 2004 yılı Güverte mezunu DPA Sezai Görgü, Teknik Müdür Ali O. Bektaş, Personel Müdürü Ali Çamur, 2001 yılı mezunu Filo Müdürü Ersin Kılıç konferansa katıldı. BİLKA Denizcilik'in konferansına okul öğrencileri tarafından büyük ilgi gösterildi.

                                   

                                    


  Konferans Ali Çamur'un şirketi kısaca tanıtımı ile başladı. BİLKA Denizcilik profesyonel kadrosu ile kimyasal tankerlerin dünya çapında tüm liman işletmesini yapmakta olduğunu ve tankerler dünyanın lider kimyasal madde üreticilerinin gerekli onaylarını almış durumda olup taşımalarını yapmakta olduklarından bahsettiler. Gemi yaşamı, gemilerindeki ve BİLKA Denizcilik'in gemileri hakkında bilgiler verildikten sonra öğrencilerle soru-cevap şeklinde konferansa devam edildi.
                              
                                    

                                    

  Konferansın ardından kokteyle katılan öğrenciler kimyasal tanker işletmeciliğinde önemli bir yere sahip olan BİLKA Denizcilik yetkilileri ile bire bir görüşerek şirket hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldular. Güzel bir sohbetin ardından İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü öğrencileri tarafından uğurlandılar.

                                    
                                   

                                   


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder