Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

2 Kasım 2016 Çarşamba

İTÜ Denizcilik Fakültesi 21. Geleneksel Kariyer Günleri Arkas Denizcilik'in Katılımıyla Başladı.

   21.’Sİ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ BAŞLADI...
                   
21. Geleneksel Kariyer Günleri Arkas Denizcilik'in katılımıyla başladı.Arkas Denizcilik'i temsilen  Personel Müdürü Ferit Gökdeniz, Personel Müdür Yardımcısı Recai Bayramoğlu,Personel Müdür Yardımcısı Yunus Kaya, DTF Kaptanı Mete Koçar, Kaptan İbrahim Yayla katıldı.

  Konferans, Arkas Denizcilik tarafından hazırlanan kısa film gösterimiyle başladı. Konferans, Sn. Ferit Gökdeniz'in şirket politikası hakkında verdiği bilgilerle devam etti. Arkas Denizcilik'in sahip olduğu filo hakkında verilen bilgilerden sonra zabit ve stajyer alımı hakkında bilgiler verildi. Şirket bünyesine giren personelin kariyer planlaması hakkında verilen bilgilerden sonra konferans öğrencilerin ve şirket yetkililerinin de katılımıyla soru cevap eşliğinde kokteyl alanında devam etti.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder