Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

23 Kasım 2016 Çarşamba

İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ 21.GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ KONUĞU ZENITH GEMİ İŞLETMECİLİĞİ A.Ş.


             İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından 21.si düzenlenen Geleneksel Kariyer Günlerinin bugünkü konuğu Zenith Gemi İşletmeciliği A.Ş idi.Şirketi temsilen Kpt. Barış Ziya KAYA, Kpt. Hasan ERÇİÇEK, Kpt. Gürol ZORER ve Kpt. Saygın SUNER katıldı.


           Konferansa şirketi tanıtan bir sunumla başlayan Zenith Gemi İşletmeciliği A.Ş. yetkilileri Scorpio şirketi hakkında bilgilendirme yapıp bu şirketin gemilerini işlettiklerini belirttiler.Şirket yetkilileri aynı zamanda şirket filosu hakkında bilgilendirme yaptılar.Personel alımında dikkat edilen hususları anlatan şirket yetkilileri şirketin avantajları hakkında da önemli noktalara değindiler.Daha sonrasında şirket yetkileri stajyerler için yapılan eğitimlerden bahsedip stajyer ve stajyer adaylarına gelecek için tavsiyelerde bulundular.


                         

        Şirket yetkilileri konferansın sonunda öğrencilerden gelen soruları yanıtladıktan sonra kokteyl alanına geçtiler.Burada da sohbet ortamında bire bir kendilerine yöneltilen soruları cevapladıktan sonra öğrenciler tarafından okuldan uğurlandılar.


                         


       


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder