Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

1 Aralık 2016 Perşembe

İstanbul Teknik Üniversitesi Kariyer Kulübü Tarafından Bu Yıl 21.si Düzenlenen Kariyer Günlerinin Son Konuğu Şener Denizcilik Oldu.

Şener Petrol Denizcilik ilk olarak 1979 yılında bir petrol firması olarak kuruldu. Denizcilik hayatına ise 1984 yılında ilk gemisini alarak girdi.
Şirketi temsilen Personel Müdürü Mert Gerçin ve okulumuz 2007 mezunu Safety and Vetting Superintendent Seda Fırat katıldı.Şirketin tanıtım konuşmasıyla başlayan konferans slayt gösterimi ve şirket hakkında detaylı bilgilerin verilmesiyle devam etti. Gemilerinin sefer bölgeleri ve staj hakkında kısa bilgiler verilen konferansta özellikle personel devamlılığı konusu üzerinde duruldu. Organizasyonun ilk kısmı soru cevap bölümüyle sona erdi.


Konferansın ardından samimi bir ortamda gerçekleştirilen kokteyl ile öğrenciler, şirket yetkilileri ile daha yakından iletişim kurma şansı yakaladılar.

   
Organizasyonun bitiminde Kariyer Kulübü'nde hatıra defterini imzalayan şirket yetkilileri Kariyer Günlerinde ağırlandıkları için teşekkür ederek okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandılar.

      

     

     


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder