Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

14 Kasım 2017 Salı

22.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi TÜRKON HOLDİNG’i ağırladı.

22.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi
TÜRKON HOLDİNG’i ağırladı.
           TÜRKON HOLDİNG’i temsilen Kaşif Denizcilik A.Ş Genel Müdürü Sayın Yavuz EyvazoğluKaşif Denizcilik A.Ş Operasyon Müdürü Sayın Barış Öztürk , Kaşif Denizcilik A.Ş İnsan Kaynakları Planlama Uzmanı Sayın Murat Şahin, Turkon Konteyner Taş. Ve Den. A.Ş İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Şefi Sayın Esra Hande Öztürk, Turkon Holding İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Sayın Tuğçe Özata katıldı.
            Öğrencilerin yoğun ilgisini çeken konferans, gemiler ve şirketin filosu tanıtılarak başladı. Uzun dönem stajyerlerin önemli olduğunu ve okulumuz stajyerlerinin ve okulumuz mezunu zabitlerin yüksek donanımla şirkette çalıştıklarından memnun olduklarını dile getiren İnsan Kaynakları Uzmanı Murat Şahin, ilerde de bu şekilde devam etmek istediğini ekledi. 

                 Sn. Murat Şahin, geçmiş yıllarda kısa ve uzun dönem stajlarını şirketlerinde yapan okulumuz öğrencilerini kürsüye davet ederek onların da fikirlerini paylaşmasına yardımcı oldu.


            TÜRKON HOLDİNG’in yeni projesi olan “Future Team” hakkında sunu ve video gösteriminde bulunan İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Tuğçe Özata, şirket ayağında ve denizde çalışmak üzere yine okulumuz öğrencilerinden örnek vererek sunumuna devam etti.

                Soru cevap kısmının ardından düzenlenen konferans için teşekkür eden TÜRKON HOLDİNG yetkilileri konferansın ardından kokteyl alanına geçerek öğrencilerin bire bir sorularını yanıtladılar.

             Kokteylin ardından Kariyer Kulübü'ne geçen şirket yetkilileri küçük bir sohbetten sonra hatıra defterini doldular. Düzenlenen kariyer günleri için bir kez daha teşekkür eden TÜRKON HOLDİNG yetkilileri öğrenciler tarafından uğurlandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder