Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

15 Kasım 2017 Çarşamba

22.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi KARADENİZ HOLDİNG’i ağırladı.

22.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi
KARADENİZ HOLDİNG’i ağırladı.

 22.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi KARADENİZ HOLDİNG’İ ağırladı. KARADENİZ HOLDİNG’İ temsilen Gemi Donatım ve Bakım Koordinatörü Göksel ATAK, İnsan Kaynakları Grup Müdürü Elif ALÇI, Makine Donatım Proje Müdürü Ozan YAKAN, Yurtiçi İnsan Kaynakları Müdürü Diren KESKİN, Eğitim Müdürü Mustafa Nida BERBEROĞLU, Yurtiçi İnsan Kaynakları Yönetmeni Derya DALİ, Powership İnsan Kaynakları Yönetmeni Görkem ÇORLU, Yurtiçi İnsan Kaynakları Uzmanı Seval Yetan katıldı.

KARADENİZ HOLDİNG’İN  kuruluşu ve tarihi ile alakalı verilen bilgilerle başlayan konferans  Powership projesinin başlangıcı, şuanki durumu ve yakın süreli hedeflerinin anlatılmasıyla devam etti. Powershipler deki çalışma şartları gemilerin çalıştığı bölgelerden bahseden Sn. BERBEROĞLU öğrencilere denizcilik alanı dışında enerji alanındada çalışabileceklerini söyledi.Konferansın ardından kokteyle katılan öğrenciler, şirket yetkilileriyle bire bir görüşerek KARADENİZ HOLDİNG hakkında daha fazla bilgiye sahip oldular. Kokteylin ardından KARADENİZ HOLDİNG yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandılar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder