Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

22 Kasım 2017 Çarşamba

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi 22. Geleneksel Kariyer Günleri ACTIVE SHIPPING’in katılımıyla devam ediyor.
            
                 ACTIVE SHIPPING'i temsilen, Personel Müdürü Aras Bilge  AKSÜYEK, Teknik Müdür İbrahim Ekmekçioğlu katıldı. Konferans, şirketin tanıtım konuşmasıyla başladı. Active Denizcilik hakkında önemli bilgiler veren Sn. AKSÜYEK stajyer politikalarını, yabancı personelle çalışmanın sanıldığı kadar zor olmadığından bahsetti. 

                 Şirketlerinde staj yapan öğrencilere değer verildiğini rakamlarla dile getiren şirket yetkilileri, öğrencilere çok çalışmalarını ve kendilerini yetiştirmeleri tavsiyesinde bulundular. Yabancı dilin önemli olduğuna ve yabancı personelle anlaşabilmenin de önemli bir ölçüt olduğuna değinen şirket yetkilileri daha sonra konferansa katılan öğrencilerin sorularını yanıtladı. 

        Şirket yetkilileri bu organizasyon için Kariyer Kulübü’ne teşekkür ettikten sonra toplu fotoğraf çektirilip, okul öğrencileri tarafından uğurlandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder