Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

24 Kasım 2017 Cuma

İstanbul Teknik Üniversitesi Kariyer Kulübü Tarafından Bu Yıl 22.si Düzenlenen Kariyer Günlerinin Son Konuğu Düzgit Denizcilik Oldu.

22.'Sİ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİNİN SON KONUĞU DÜZGİT DENİZCİLİK OLDU...

22. Geleneksel kariyer günlerinin bugünkü konuğu Düzgit Denizcilik idi.Konferansa Düzgit Denizcilik'i temsilen Crew Manager Serhat Acar katıldı.Serhat Acar ile birlikte Torlak Shiping genel müdürü Önsel Demircinin katıldığı konferansa ilgi büyüktü.

Konferans Serhat Acar’ın öğrencilere inigilzcelerini nasıl geliştirecekleri üzerine tavsiyelerde bulunmasıyla başladı. Serhat Acar öğrencilere başarılı olmak için kendilerini sürekli güncellemelerini söyledi.

Konferansın ardından kokteyle katılan öğrenciler Düzgit Denizcilik'in yetkilisi ile bire bir görüşerek şirket hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldular.Serhat Acar ve Önsel Demircinin Kariyer Kulübü'nde yaptığı kısa bir sohbetin ardından okulumuzdan ayrıldı.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder