Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

17 Kasım 2017 Cuma

İTÜ Denizcilik Fakültesi 22. Geleneksel Kariyer Günleri Zenith Gemi İşletmeciliğinin Katılımıyla Devam Etti.

            İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulubü tarafından 22.si düzenlenen Geleneksel Kariyer Günlerinin bugünkü konuğu Zenith Gemi İşletmeciliği A.Ş idi.Şirketi temsilen Kpt. Barış Ziya KAYA, Kpt. Saygın SUNER, Sn. KUTLU ve Genel Müdür Enver BİLGİ katıldı.

Konferansa şirketi tanıtan bir sunumla başlayan Zenith Gemi İşletmeciliği A.Ş. yetkilileri İtalyan tanker firması Scorpio'nun bir nevi Türkiye ofisi olduğunu belirterek şirket hakkında bilgilendirme yapıp bu şirketin gemilerini işlettiklerini belirttiler. Stajyer alımında dikkat edilen hususları anlatan şirket yetkilileri şirketin avantajları hakkında da önemli noktalara değindiler. Daha sonrasında şirket yetkileri stajyerler için yapılan eğitimlerden bahsedip stajyer ve stajyer adaylarına gelecek için tavsiyelerde bulundular.


 Şirket yetkilileri konferansın sonunda öğrencilerden gelen soruları yanıtladıktan sonra kokteyl alanına geçtiler.Burada da sohbet ortamında bire bir kendilerine yöneltilen soruları cevapladıktan sonra öğrenciler tarafından okuldan uğurlandılar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder