Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

23 Kasım 2017 Perşembe

İTÜ Denizcilik Fakültesi 22. Geleneksel Kariyer Günleri Lucent Crew Manning'in Katılımıyla Devam Ediyor.

      22.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi Lucent Crew Manning'i ağırladı. Şirketi temsilen konferansa Sn. Duygu KARASU katıldı.

      Şirketin kuruluşu ve tarihi ile alakalı verilen bilgilerle başlayan konferans Sn. Duygu KARASU' nun şirket hedeflerini ve bu hedefler doğrultusunda atılan adımları anlatmasıyla devam etti. Zabit ve stajyer gönderdiği Eastern Pacific Shipping hakkında detaylı bilgi veren Sn.KARASU  filoları hakkında ufak bir tanıtımdan sonra Stajyer ve Zabitan politikasından bahsederek gemilerinde ''Junior Officer'' sisteminin olduğunu ve personel seçiminde hiç bir şekilde milliyetçilik yapmadıklarını söyledi.


      Konferans soru cevap bölümü ardından son buldu. Konferansın ardından Kariyer Kulübü'ne geçerek hatıra defterini dolduran Sn.KARASU böyle güzel bir organizasyonda yer aldıkları için mutlu olduğunu dile getirdi ve Kariyer Kulübü üyelerine teşekkür ederek okulumuzdan uğurlandı.









Hiç yorum yok:

Yorum Gönder