Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

7 Kasım 2017 Salı

İTÜ Denizcilik Fakültesi 22. Geleneksel Kariyer Günleri OMIKRON Crew Management'ın Katılımıyla Devam Ediyor.

     22.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi OMIKRON Crew Management'ı ağırladı. OMIKRON'u temsilen konferansa Sn. Burak ŞERMET, Ozan Mert EREN ve Özgür ALEMDAĞ katıldı.

     Şirketin kuruluşu ve tarihi ile alakalı verilen bilgilerle başlayan konferans Sn. Özgür ALEMDAĞ'ın şirket hedeflerini ve bu hedefler doğrultusunda atılan adımları anlatmasıyla devam etti. Başta Oldendorff olmak üzere zabit ve stajyer gönderdiği yabancı şirketler hakkında ufak bir tanıtımdan sonra stajyer ve zabit politikası hakkında bilgi veren ALEMDAĞ gemilerinde gönderilen kişilerden iyi geri dönüşler alındığını ve gönderilen zabitan ve stajyer sayısının artması için şirketlerle sıkı bir temasta olduklarını belirtti.Konferans soru cevap bölümü ile son buldu.

     Konferansın ardından kokteyle katılan öğrenciler, şirket yetkilileriyle bire bir görüşerek OMIKRON Crew Management hakkında daha fazla bilgiye sahip oldular. Kokteylin ardından OMIKRON Crew Management yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandılar.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder