Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

9 Kasım 2017 Perşembe

İTÜ Denizcilik Fakültesi 22. Geleneksel Kariyer Günleri Arkas Denizcilik'in Katılımıyla Devam Ediyor.

22.’Sİ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ DEVAM EDİYOR...
  22. Geleneksel Kariyer Günleri Arkas Denizcilik'in katılımıyla devam ediyor. Arkas Denizcilik'i temsilen Personel Müdürü Yardımcısı Recai Bayramoğlu, Personel Müdürü Yardımcısı Fatih Öğünç ve Kaptan Alper Akpeçe katıldı.


  Konferans, Arkas Denizcilik tarafından hazırlanan tanıtım filmi ile başladı. Konferans, Sn. Recai Bayramoğlu’nun şirket politikası hakkında verdiği bilgilerle devam etti. Arkas Denizcilik'in sahip olduğu filo hakkında verilen bilgilerden sonra zabit ve stajyer alımı hakkında bilgiler verildi. Şirket bünyesine giren personelin kariyer planlaması hakkında verilen bilgilerden sonra konferans öğrencilerin ve şirket yetkililerinin de katılımıyla soru cevap eşliğinde kokteyl alanında devam etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder