Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

20 Kasım 2017 Pazartesi

İTÜ Denizcilik Fakültesi 22. Kariyer Günleri MEDLOG Gemicilik'in katılımıyla devam ediyor.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından 22.si düzenlenen Geleneksel Kariyer Günlerinin bugünkü konuğu MEDLOG Gemicilik idi. Şirketi temsilen İşletme Müdürü Erkan Önder , Genel Müdür Savaş Ercan , İnsan Kaynakları Uzmanı Aycan Gürleyen Aydın , Personel Müdürü Fatih Can Sever katıldı. 


 Şirket yetkilileri MSC’nin kurulumu, limanlarını ve MEDLOG Gemicilik’i anlatarak başladı. Denizcilik sektöründe konteyner taşımacılığının önemini ve gelecekte daha da önemli hale geleceğini belirttiler. ASYA PORT ile liman ortaklığı süreci yürüttüklerinden bahsettiler.

            Şirket bünyesinde şu anda 5 adet gemi bulunduğundan bahseden Sn. Ercan , her sene büyümeye devam ettiklerini , ve her gemiye kamara sayısına uygun olarak stajyer alacaklarını belirttiler.


            Konferans soru-cevap  kısmıyla devam etti. Şirket yetkilileri bayan zabit alımı ve zabit alımında dikkat edilen hususlar hakkında bilgi verdiler. Öğrencilerle sohbet havasında geçen kokteylin ardından şirket yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandı.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder