Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

12 Kasım 2018 Pazartesi

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi 23.Geleneksel Kariyer Günleri Beşiktaş Denizcilik'in Katılımıyla Başladı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi 23.Geleneksel Kariyer Günleri Beşiktaş Denizcilik'in Katılımıyla Başladı.

23.'SÜ DÜZENLENEN KARİYER GÜNLERİ BAŞLADI...

         23. Geleneksel Kariyer Günleri Beşiktaş Denizcilik'in Katılımıyla Başladı.Beşiktaş Denizcilik'i Temsilen Sayın Yusuf Sezer ve Sayın Özgür Uzun katıldı.
Öğrencilerin yüksek katılım gösterdiği konferansta Sayın Yusuf Sezer Beşiktaş Denizcilik'i tanıtarak başladı.Gemilerinin çeşitleri ve özellikleri belirtildikten sonra şirketin sahip olduğu vizyon ve misyondan bahsedilerek, iyi iletişimin önemi vurgulandı.Ardından yabancı dilin denizcilik mesleğinde ne kadar önemli olduğundan bahsedildi.Öğrenciler meslek ve şirket hakkında merak ettikleri soruları Sayın Yusuf Sezer'e ve Sayın Özgür Uzun'a sorma imkanı buldular.Daha sonrasında kokteyl ile devam edildi.Kokteylin ardından Beşiktaş Denizcilik yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandılar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder