Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

23 Kasım 2018 Cuma

İTÜ Denizcilik Fakültesi 23. Geleneksel Kariyer Günleri MEDLOG GEMİCİLİK ile Devam Ediyor

    İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından düzenlenen 23. Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında bugünün misafiri MEDLOG GEMİCİLİK oldu.
   
   MEDLOG GEMİCİLİK'i temsilen Sayın Melek Deniz YILMAZ, Sayın Erkan ÖNDER,Sayın Merter YAVAŞ ve Sayın Cüneyt DUMAN katıldı.
   

  
  Şirket tanıtımını içeren sunum ile başlayan konferans, Sn. Melek Deniz Yılmaz'ın MSC ailesinin bir parçası olan MEDLOG Gemicilik'in karada ve denizde istihdam ettiği personel sayılarından bahsetmesiyle devam etti.

   Şirketin vizyon ve misyonundan bahseden Sn. Yılmaz MSC kurucusu Gianluigi Aponte'nin bir sözünden yola çıkarak şirketin çalışanlarına verdiği değerin ve çalışanların şirkete karşı gösterdiği bağlılığın önemini vurguladı.

  
   MEDLOG Gemicilik bünyesindeki gemileri tanıtarak sözlerine başlayan Sn. Yavaş, makine ve güverte stajyerlerini hangi okullardan aldıklarını yüzdelik dilimle gösterdi. Çalıştırdıkları gemilerin hatlarının ana merkezinin ASYA Port olduğunu ve kabotaj sınırları dışına çıktıklarını söyledi.
  
   Öğrencilerden gelen sorularla devam eden konferansta Sn. Duman ve Sn. Önder öğrencilerin eğitim hayatını verimli geçirmelerinin ve yeni bilgiler öğrenmeye meraklı olmaları gerektiğinin altını çizdiler.
  
   Konferans sonunda kokteyl alanına geçildi. Kokteyl alanında öğrenciler sorularına birebir şirket yetkililerinden cevap bulma fırsatı yakaladı. Şirket yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandı.

  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder