Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

13 Kasım 2018 Salı

İTÜ Denizcilik Fakültesi 23. Geleneksel Kariyer Günleri PEARL NAVAL'ın Katılımıyla Devam Ediyor.


İTÜ Denizcilik Fakültesi 23. Geleneksel Kariyer Günleri PEARL NAVAL'ın Katılımıyla Devam Ediyor.


  23. Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi PEARL NAVAL'ı ağırladı.PEARL NAVAL'ı temsilen konferansa Operasyon Müdürü & DPA Sayın Atılım Eren ve İK Müdiresi Sayın Gözde Alarçin katıldı.


  

   Şirket tanıtımı içeren bir video ile başlayan konferans ardından Sayın Atılım Eren'in şirketin kurulumundan bahsetmesiyle devam etti.Ardından gemilerdeki disiplinin öneminden ve gerekliliğinden bahsedildi.Sayın Gözde Alarçin şirketin stajyer alımındaki  politikasının nasıl işlediğinden bahsederek gemilerine kaç stajyer aldıklarını da sözlerine ekledi.Ayrıca kadın stajyer alındığını ve gemilerinde kadın zabit çalıştırmak istediklerini belirtti.Şirketin bünyesinde şu anda 3 adet gemi olduğu ve bu gemilerin özellikleri belirtildi.


  
  
 Konferans soru cevap kısmıyla son bulduktan sonra kokteyle geçildi.Öğrencilerle sohbet havasında geçen kokteylin ardından şirket yetkilileri okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandı.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder