Sitemize hoş geldiniz. Welcome on board.

Sitemiz İtü Df Kariyer Kulübü üyeleri tarafından hazırlanmaktadır. Sitemizdeki yazılar içerik olarak denizcilik sektörü ve eğitimi, duyurularımız, etkinliklerimiz ve kendi makalelerimizden oluşmaktadır .Üst segmeler ile kulüp ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz ve sağ yanda bulunan "Paylaşımlar Arşivi" ile eski haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca altta yer alan arama çubuğundan site içi arama yapabilirsiniz.Pruvanız neta, rüzgarınız kolayınıza olsun!..

itudfkariyerkulubu.com'da Ara

11 Mart 2019 Pazartesi

Sektör Günleri Kapsamında Okulumuzda KARADENİZ HOLDİNG'i Ağırladık.


  KARADENİZ HOLDİNG’i temsilen konferansa Gemi Bakım ve Donatım Koordinatörü Sn. Göksel Ekrem ATAK, İnsan Kaynakları Uzmanı Sn. Seval YATAN, İnsan Kaynakları Grup Müdürü Sn. Elif ALÇI, KPS Operasyonları Yönetmeni Sn. Görkem ÇORLU ve Eğitim Müdürü Sn. Mustafa Nida BERBEROĞLU katıldı.


  İlk olarak şirketi tanıtan bir sunumla başlayan konferans, Sn. Göksel Ekrem ATAK’ın uluslarası pazardaki KPS’lerin yerinden bahsetmesi ve KPS’ler hakkında genel donanım ve özelliklerini anlatmasıyla devam etti. Ardından filolarında bulunan powershiplerin sayısı, sınıfı ve kapasitelerinden bahsederken aynı zamanda filolarının genişleyeceğini vurguladı. Şirket bünyesinde 16 powership bulunduğunu ve 1 tane de Küba’ya gitmek üzere olan bir gemi daha olduğunu belirtti. 


 Sn. Göksel Ekrem ATAK’ın powershiplerin geçmişten bugüne olan dönüşümlerini anlatmasıyla devam eden konferansta, bu gemilerin sevkiyatlarının nasıl yapıldığından bahsedildi.


  Konferansa dinleyici olarak katılan fakülte hocamız Sn. İsmail ÇİÇEK de KPS’ler hakkında sahip olduğu bilgi ve deneyimleri öğrencilere aktardı.


 Soru cevap kısmına geçilen konferansta, öğrenciler şirket yetkililerine merak ettiği soruları sorma fırsatı buldu. KARADENİZ HOLDİNG temsilcileri öğrencilerin kafasında hiçbir soru işareti bırakmamak adına sorulan soruları açık bir şekilde yanıtladı. Gelen soruların cevaplanmasının ardından konferans sona erdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder